+43 1 278 85 85 Kammelweg 9, AT-1210 Bécs

Munkatársaink

Ügyvezető Igazgató,
Legal & Compliance

 

Dr. Eva-Viktoria Kwapil, M.A.

eva-viktoria.kwapil@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 09

     

Ügyvezető Igazgató,
Kiemelt Ügyfélkapcsolati Vezető

Ing. Gerhard Sandbichler

gerhard.sandbichler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 17

Mobil: +43 664 520 67 38

     

Tanácsadó

Ing. Kurt Kwapil

kurt.kwapil@maxongroup.com

     

Pénzügyi Vezető

Donja Moerland

donja.moerland@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 25

     

Értékesítési Vezető - Hajtástechnika

Bécs, Alsó-Ausztria (13xx, 2xxx), Burgenland, Stájerország, Karintia, Kelet-Tirol & Szlovénia

Ing. Reinhard Birett

reinhard.birett@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 15

Mobil: +43 664 913 40 48

     

Értékesítési Vezető - Hajtástechnika

Alsó-Ausztria (3xxx, 4xxx), Felső-Ausztria, Salzburg, Tirol és Vorarlberg

Ing. Christian Eichner, MSc

christian.eichner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 26

Mobil: +43 664 520 67 35

     

Értékesítési Vezető - Hajtástechnika
C
sehország 56 és 79 közötti irányítószámok és Szlovákia

Ing. Jiři Rýznar

jiri.ryznar@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 098

Mobil: +420 603 275 120

     

Értékesítési Vezető - Hajtástechnika
Csehország

Ivo Zedek

ivo.zedek@maxongroup.com

Telefon: +420 541 217 467

Mobil: +420 734 598 570

   

Értékesítési Vezető
Magyarország

István Tempfli

istvan.tempfli@maxongroup.com

Telefon: +36 1 700 85 93

Mobil: +36 70 392 10 19

   

Értékesítési Vezető Lengyelország
20-xxx és 59-xxx közötti irányítószámok

Piotr Augustynek

piotr.augustynek@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 156

Mobil: +48 724 830 425

   

Értékesítési Vezető Lengyelország
00-xxx és 19-xxx, valamint 60-xxx és 99-xxx közötti irányítószámok

Wojciech Szewczyk

wojciech.szewczyk@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 870

Mobil: +48 601 439 514

   

Értékesítési Asszisztens

 

Ing. Michael Endl

michael.endl@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 23

   

Értékesítési Asszisztens

Raffael Bischof

raffael.bischof@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 12

   

Értékesítési Asszisztens

Mario Fuchs

mario.fuchs@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 18

   

Értékesítési Asszisztens
C
sehország & Szlovákia

Mgr. Gabriela Lásková

gabriela.laskova@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 092

   

Különleges megoldások

Ing. Bernhard Wagner

bernhard.wagner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 06

   

Ügyfélszolgálat és rendelésadminisztráció

Elisabeth Beran

elisabeth.beran@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 11

   

Ügyfélszolgálat és rendelésadminisztráció

Sandra Hicik

sandra.hicik@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 13

   

Ügyfélszolgálat és rendelésadminisztráció

Carina Monigel

carina.monigel@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 21

   

Marketing

Nicole Benes

nicole.benes@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 07

   

Marketing

Maria Niederbrucker

maria.niederbrucker@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 16

   

Minőségbiztosítás

Ing. Astrid Schneiber

astrid.schneiber@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 10

   

Szerelés és javítás

Dejan Čelenković

dejan.celenkovic@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 22

   

Logisztika

Thomas Gaiswinkler

thomas.gaiswinkler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 28

   

Logisztika

Herbert Weber

herbert.weber@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 19

Ez a weboldal a felhasználóbarát működés érdekében sütiket (cookie) használ. További információk az adatkezelési szabályzatunkban találhatók.